راهنمای خرید اینترنتی

خرید اینترنتی از بینوبایو

راهنمای خرید اینترنتی بینوبایو

نمیدانم اولین بار دقیقاً چه زمانی اولین خرید اینترنتی خود را انجام دادید، و چه تجربه‌ای در این خصوص داشتید شاید از اینکه بدون بیرون رفتن از خانه اینکار را انجام می‌دادید احساس افتخار و بروز بودن کردید و یا احساس ترس از ارسال نشدن کالای خود.

این روزها تعداد فروشگاه‌های اینترنتی بسیار بیشتر از حد تصور ما شده و عادت به خرید اینترنتی هم تغییر کرده تا جایی که خرید حضوری کم رنک و کم رنگ‌تر می‌شود و این تنها یک علت دارد و آن سرعت جمع آوری اطلاعات مورد نظر از نیاز‌های روزمره ماست.

بطور مثال برای خرید پاور بانک و انتخاب مدل و برند مورد نظر فقط کافیه نام آنرا سرچ کنیم و بنویسیم پاور بانک 10000 ملی آمپر آینوبن مدل  QPD-10   به راحتی می‌توانید در عرض یک ساعت و حتی کمتر اطلاعات مورد نیاز و قیمت‌های مختلف را جمع آوری کنیم.

آنچه در این مقاله میخوانید

نیم من باش ولی خودت باش

عکس مربوط به آدمی که خود ساخته است - خرید اینترنتی

این مثال را بارها شنیدم که می‌گویند نیم من باش ولی خودت باش. دقیقاً به این موضوع اشاره می‌کند بزرگ فکر کن اما کوچک قدم بردار و خودت باش و لطفاً ادای بزرگ‌ها را درنیار چون هنوز خیلی راه‌ها مانده که تو باید بری. این دقیقاً دلیل وجودی بینوبایو هست.

رقابت قیمت و کیفیت یکی از اهداف بزرگ بینوبایو هست پیش خودمان عهد بستیم که اگر کالایی را نمی‌توانیم بصورت رقابتی وارد فروشگاه کنیم اصلاً روی آن کار نکنیم شاید با این اوصاف تعداد کالاهای فروشگاه کمتر از حد انتظار باشد اما پتانسیل خرید اینترنتی را بالا خواهد برد.

در چه دسته بندی‌های رقابتی هستیم؟

امروز که شما این مقاله را می‌خوانید بینوبایو در سه دسته‌بندی به ترتیب زیر فعالیت دارد.

انواع شارژر

انواع پاوربانک

انواع کابل شارژ

فلفل نبین چه ریزه

خرید آگاهانه تگ لاین بینوبایو است و این یعنی شما حق دارید با آگاهی بیشتر و قیمتی رقابتی‌تر از قبل اینکار را انجام دهید در خودمان دیده‌ایم که می‌توانیم با بزرگان بازار در این سه دسته بندی رقابت کنیم پس شما هم شانس خود را امتحان کنید و نهایت بهره را از این رقابت ببرید.

آیا بینوبایو شعبه حضوری هم دارد؟

حدود 10 سال است که بینوبایو شعبه فروش حضوری خود را در شهر ورامین افتتاح کرده و با همین سیاست یعنی کالای کم اما قیمت رقابتی توانسته در نوسانت مختلف خود را نجات دهد و نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. بخش عمده فعالیتهای بینوبایو در درجه اول خدمات کامپیوتری‌ و ارائه انواع لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر آن است.

خرید اینترنتی از بینوبایو چه محاسنی دارد؟

قیمت رقابتی

عکس مربوط به قیمت رقابتی که در آن دو بچه در حال رقابت هستند

خودتان امتحان کنید وقتی کسی ادعای قیمت رقابتی می‌کند فقط کافیه بررسی کوچکی بین قیمت اجناس موجود در بینوبایو با بزرگان بازار داشته باشید در اینصورت به راحتی تفاوت را احساس خواهید کرد. بهتر است در نظر داشته باشید که امروزه مقایسه قیمت کالا در انواع وبسایت های مرجع مانند سایت تُرُب کار بسیار راحتی است پس پیشنهاد می کنیم برای اثبات ادعای ما و اطمینان خودتان بررسی بفرمایید.

تست قبل از ارسال

مهمه که قبل از ارسال برخی از کالا محصول مورد نظر تست شود این کار به دلخواه شما امکانپذیر است و فقط کافیه در قسمت توضیحات ارسال آنرا به بینوبایو اعلام کنید تا ضمن تست و ارسال فیلیم و عکس خیالتان راحت شود.

سخن آخر

می‌دانیم هنوز راه زیادی برای جلب توجه و اعتماد شما در خرید اینترنتی محصولات پیش رو داریم اما نا امید نیستیم و باور داریم اعتماد کم کم و بصورت تدریجی شکل می‌گیرد پس منتظر نظرات خوب و مفیدتان برای بهبود این موضوع هستیم. امیدواریم با اینکار فرهنگ خرید آگاهانه را بیش تر از قبل رواج دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *